Мій акаунт  Закладки

ЩОДНЯ
з 09:00 до 18:00

Кошик порожній!

6 способів як менше втомлюватися на роботі

6 способів як менше втомлюватися на роботі

21.10.2021

Сучасна людина більшу частину дня знаходиться в робочому процесі, нескінченно поглинаючи потоки різної інформації, щодня виконуючи монотонну роботу, регулярно піддаючись стресовим факторам. Такий життєвий ритм здатний виснажити навіть самий витривалий організм. Що допоможе мінімізувати втому протягом дня, щоб відчувати себе до вечора повними сил? Про це читайте в нашому матеріалі.

Як менше втомлюватися на роботі: 6 дієвих способів

Отже, щоб робочі дні тижня перестали здаватися «тортурами» і почали приносити радість і спокій у ваше життя, використовуйте 5 дієвих порад:

1.МАЛЕНЬКІЕ ПЕРЕРВИ

Будь-яка можливість відпочити від рутинної роботи не повинна бути змарнованою! Щогодини плануйте перерви на 5-10 хвилин, встаючи з робочого місця і прогулюючись офісом. Якщо є можливість - вирушайте на свіже повітря, це допоможе звільнить голову від серйозних думок і розім'яти тіло.

2.ВІДМОВА ВІД БАГАТОЗАДАЧНОСТІ

З усіма справами слід розбиратися послідовно, не відволікаючись на кілька завдань одночасно. В іншому випадку ваш мозок швидко втомиться, ефективність роботи почне знижуватися, і під вечір ви будете почувати себе змученими і нещасними.

3.ЧІТКІЙ РОЗКЛАД

Як менше втомлюватися на роботі? Не відкладайте найважливіші справи на вечір! Складні завдання виконуйте з ранку на свіжу голову, не відволікайтеся на речі, які не мають ніякого відношення до роботи.

4.МЕНЬШЕ КАВА

Дослідження показують, що кофеїн, що міститься в каві, здатний викликати відчуття втоми і забирти сили, а значить знизити ефективність вашої роботи. Період стомленості може з'явитися відразу після припливу бадьорості, яку часто дають кілька ранкових чашок кави.

5.ЯКІСНИЙ ВІДПОЧИНОК

Якщо робочий день ви провели в шумному офісі мегаполісу, ввечері постарайтеся обійти стороною скупчення людей. Ваш мозок повинен розслабитися, відпочити від шуму і постійного сприйняття інформації, побути в тиші. Кращим варіантом буде прогулянка парком, пробіжка або катання на велосипеді.

6. НАТУРАЛЬНІ ВІТАМІННІ КОМПЛЕКСИ

Поліпшити стресостійкість, зняти нервову напругу, відновити роботу головного мозку і зміцнити імунітет допоможуть різні спеціальні засоби на основі натуральних компонентів. Одним з таких препаратів є суміш природних олій «Здравія» української фармацевтичної компанії «Fitosana». Даний продукт призначений як для застосування в комплексній терапії, так і для профілактичних цілей. Оздоровчий вплив суміш олій надає завдяки своєму унікальному природному складу:

 • олія звіробою
 • екстракт прополісу
 • олія соєва
 • олія розторопші
 • обліпихова олія
 • олія зародків пшениці
 • омега3
 • вітаміни А, Е, D3
 • коензим Q10
 • олія кедрова
 • екстракт хвої

Всі ці компоненти в комплексі надають відчутний позитивний ефект на нервову систему організму: допомагають боротися із занепокоєнням і розладами, тривожністю, необгрунтованим страхом, сприяють поліпшенню сну, пам'яті, нормалізації тиску. Більш детальна інформація про дії кожного компонента описана в інструкції на сторінках самого препарату «Здравія», купити який ви можете на нашому сайті вже сьогодні. Доставка продукції здійснюється по всій території України.