Мій акаунт  Закладки

ЩОДНЯ
з 09:00 до 18:00

Кошик порожній!

Комплекс «Апілом» — здорова шкіра без папілом і бородавок

Комплекс «Апілом» — здорова шкіра без папілом і бородавок

07.02.2020

Ідеальна і чиста шкіра без недоліків вказує на бадьорість людини,  міцне і сильне здоров'я. І якщо на ній почали з'являтися бородавки або інші ущільнення, відразу вживіть заходи! Хворобливі нарости можуть виявитися небезпечною інфекцією ВПЛ (вірусом папіломи людини), яка викликає серйозні ускладнення. Вчені довели, що деякі штами вірусу є причиною появи більш 20% онкозахворювань. Вірус папіломи живе всередині організму і розмножується статевим шляхом. Небезпечний тим, що може довго не давати про себе знати і проявлятися лише наростами на шкірі, поки одного разу не призведе до непоправних наслідків. 

Щоб знизити ризик розвитку ВПЛ, фахівці рекомендують звернути увагу на сучасні можливості противірусної терапії. Оскільки з більшістю штамів можна боротися силами імунної системи, організму необхідна допомога не тільки ззовні, але і зсередини. В такому випадку ефективним буде застосування натурального комплексу «Апілом» проти папілом і бородавок, в який входять краплі «Апілом» і крем «Апілом Дерма». Внутрішній і зовнішній вплив на вогнище інфекції прискорить процес боротьби з вірусом, допоможе значно зміцнити імунітет. «Подвійний удар» по папіломах і бородавках відбувається завдяки натуральним інгредієнтам у складі комплексу. Природні компоненти, посилюючи корисну дію один одного, надають протизапальний, противірусний, кератолітичний ефект, сприяють очищенню крові, лімфи, боротьбі з вірусом всередині організму, а також сприяють позбавленню від наростів на шкірі, швидкому загоєнню ранок.   

Чому варто купити комплекс «Апілом» від папілом і бородавок?

Здорова шкіра і міцний імунітет — запорука краси, здоров'я і довголіття! Мати здоровий вигляд і сильну імунну систему можна за допомогою натурального комплексу «Апілом», купити який пропонує сайт виробника fitosana.com.ua

Оздоровлюючий ефект препарати комплексу мають завдяки ансамблю корисних інгредієнтів у своїх складах. Краплі «Апілом» містять:

 • ехінацеї екстракт (надає терапевтичний ефект, допомагає справлятися з вірусом);
 • смородини сік (підвищує імунітет, позитивно впливає на стан шкірного покриву); 
 • індол-3-карбінол (натуральний антиоксидант, перешкоджає інфікуванню вірусом ВПЛ, розростанню пухлинних клітин);
 • уснеї екстракт (бореться з розмноженням бактерій);
 • звіробою екстракт (природний засіб для попередження наростів на шкірі);
 • кореня імбиру екстракт (бореться із зовнішнім проявом папіломавірусу людини, перешкоджає його поширенню всередині організму); 
 • чебрецю екстракт (наділений протизапальною властивістю, загоюючим ефектом, активно протистоїть інфекціям і вірусам);
 • алое екстракт (усуває рубці і шрами на шкірі, впливає на причину появи папілом і бородавок);   
 • астрагала екстракт (наділений загоювальним ефектом, надає відновлювальний вплив при наривах, фурункулах);
 • цинк (природний елемент, що перешкоджає появі вірусних бородавок, ран, різних новоутворень на шкірі); 
 • селен (має згубний вплив на папіломи, кондиломи, фурункули, висип, бородавки).

У крем «Апілом Дерма» входять наступні компоненти:

 • сік або екстракт чистотілу (надає протизапальний ефект, усуває больовий синдром, допомагає загоювати рани);
 • олія рицинова (в комплексі з іншими складовими активно протистоїть ВПЛ);
 • прополісу екстракт (надає знеболюючий ефект, сприяє швидкому загоєнню ран);
 • астрагала екстракт (природний імуномодулятор, надає протипухлинний, протимікробний ефект);
 • кора мурашиного дерева (очищає кров, лімфу, бореться з вірусом ВПЛ);
 • череди екстракт (позбавляє подразнення, висипу на тілі, зміцнює імунну систему); 
 • олія чайного дерева (загоює рани на шкірних покривах).

В результаті злагодженої взаємодії складових, комплекс «Апілом» є джерелом вітамінів, мінералів та біологічно активних речовин, які сприяють посиленню опірності до ВПЛ, зміцненню імунітету, позбавленню шкіри від неприємних наростів, якнайшвидшому оздоровленню організму.

Купити «Апілом» краплі з кремом «Апілом Дерма» ви можете за ціною виробника на сайті fitosana.com.ua. У нас діє безкоштовна доставка «Укрпоштою» при замовленні від 2-х од. товару, а також доставка «Новою поштою» відповідно до умов цієї служби. У телефонному режимі абсолютно безкоштовно ви можете отримати консультацію нашого фахівця. 

Повну інформацію про склад, показання і способи застосування продуктів містять інструкція «Апілом» краплі й інструкція «Апілом Дерма». Купити натуральні продукти для здоров'я та довголіття на нашому сайті ви можете вже сьогодні, що допоможе позбутися від неприємних наростів на шкірі, поліпшить стан шкірного покриву, зміцнить імунітет і оздоровить організм в цілому. Ми працюємо 24/7 і завжди раді допомогти нашим клієнтам. У разі виникнення питань звертайтеся в службу підтримки «Лінія здоров'я» за номером телефону 0800-21-32-37