Мій акаунт  Закладки

ЩОДНЯ
з 09:00 до 18:00

Кошик порожній!

 D-МАНОЗА АБО ЧОМУ ФАХІВЦІ РЕКОМЕНДУЮТЬ «МАННУРОЛ»?

D-МАНОЗА АБО ЧОМУ ФАХІВЦІ РЕКОМЕНДУЮТЬ «МАННУРОЛ»?

06.04.2021

Понад 700 тис. осіб щорічно помирає в усьому світі через антибіотикорезистентність, відзначають дослідники протимікробної терапії з Технічного Університету Данії. Стійкість бактерій до антибіотиків представляє одну з найбільш глобальних загроз на нашій планеті. ВООЗ закликає оптимізувати використання антимікробних препаратів, обмежуючи їх застосування в ситуаціях, коли без них можна обійтися!

В Україні ситуація зі стійкістю бактерій на такому ж критичному рівні, як і в усьому світі. Дослідження, проведене урологами в декількох регіонах нашої країни, показало різке зниження чутливості до антимікробних засобів позалікарняних уропатогенів, зокрема основного бактеріального збудника інфекцій сечовивідних шляхів — Escherichia coli. В даний час важлива як терапія, так і профілактики інфекцій сечовивідних шляхів.

У зв'язку з цим провідні фармакологічні компанії, спираючись на результати досліджень, взялися за розробку натуральних препаратів на основі D-манози. Чому саме D-маноза? За структурою це моносахарид, ізомер глюкози з солодкуватим смаком,що добре розчиняється у воді. У вільному вигляді D-маноза присутня в багатьох фруктах і ягодах, тобто входить до складу звичайного раціону людини і звична для засвоєння організмом. Екзогенна D-маноза швидко всмоктується в верхніх відділах шлунково-кишкового тракту. Моносахарид практично не метаболізується в печінці і без змін потрапляє в кровоносну систему. Через 30-60 хвилин шляхом ниркової фільтрації він виявляється в сечовому міхурі. Клінічні випробування довели, що застосування D-манози в боротьбі із захворюваннями сечовивідних шляхів має, практично, такий самий ефект, як і антибіотик (але при цьому не гине жодна корисна бактерія). При цьому пацієнти не мають небажаних побічних ефектів, що дозволяє компоненту вважатися природною альтернативою антибіотиків при проблемах з інфекційними захворюваннями сечовивідних каналів.

«Маннурол» капсули — новітня розробка технологів компанії Fitosana на основі моносахарида D-маноза. Збалансований склад капсул дозволяє відновити правильну роботу сечовидільної системи людини, що значно покращує якість життя і позитивно впливає на організм в цілому.

ЧОМУ ВАРТО ПРИДБАТИ «МАННУРОЛ» КАПСУЛИ?

Щаслива людина — здорова людина! При частому і хворобливому сечовипусканні навряд чи хтось буде відчувати себе щасливим. Такий стан здоров'я може бути викликано різними причинами. У жінок найбільш частою причиною є інфекції сечовивідних шляхів, у чоловіків — уретрит і деякі захворювання простати. Саме тому фахівці рекомендують купити «Маннурол» капсули на основі D-манози, що дозволить впоратися з проблемами подібного роду природним способом без застосування антибіотиків. До складу продукту також входять екстракти журавлини і ортосифона, що сприяє усуненню неприємного запаху, зняттю набряків, запалення, відновленню мікрофлори сечовивідних шляхів.

Капсули «Маннурол» — найкраще природне рішення проблем із сечовидільною системою!

Продукт корисно вживати:

  • при частих позивах до сечовипускання, нетриманні сечі на тлі запальних процесів;
  • при запальних захворюваннях нирок і сечовивідних шляхів вірусної, бактеріальної та грибкової природи (уретрит, пієлонефрит, цистит);
  • якщо є схильність до застою рідини в тканинах, до набряків;
  • при порушенні сольового обміну, подагричних артритах;
  • при больовому синдромі під час сечовипускання;
  • при хронічній нирковій недостатності 1-го ступеня.

 Більш детальну інструкцію по застосуванню препарату ви знайдете на сторінці товару на офіційному сайті виробника fitosana.com.ua. Доставка нашої продукції здійснюється по всій території України службами доставки Нова Пошта та УкрПошта.