Мій акаунт  Закладки

ЩОДНЯ
з 09:00 до 18:00

Кошик порожній!

Артрит пальців ніг: як запобігти загостренню?

Артрит пальців ніг: як запобігти загостренню?

13.11.2021

Артрит — підступна недуга, з якою часто пацієнт не в силі впоратися, навіть за допомогою досвідченого фахівця. Особливо важко живеться тим, у кого захворювання вражає нижні кінцівки. Артрит пальців ніг може розвитися як у чоловіків, так і у жінок після 40 років, але відомі випадки і більш раннього прояву захворювання. Нерідко артрити призводять до інвалідності, тому важливо за перших ознак захворювання вживати профілактичних заходів.

Артрит пальців ніг: як проявляється?

Найчастіше артрит — спадкове захворювання, але може з'явитися після ускладнень від ангіни, грипу, інших простудних захворювань. Тому важливо не переносити недуги "на ногах", а вчасно розпочати лікування, дотримуючись певного режиму.

Перші ознаки артриту пальців ніг — біль у ступнях та відчуття викручування суглобів. За статистикою захворювання зустрічається частіше у жінок , ніж у чоловіків, і вражає переважно суглоби великих пальців ніг. При несвоєчасному лікуванні,розвиваються важкі поразки хрящової і кісткової тканин із наступною дисфункцією суглоба.

При розвитку артриту викривляються пальці ніг, запалюються та деформуються суглоби, людина з подібним захворюванням втрачає можливість нормально ходити.

Симптоми артриту пальців ніг: що робити?

На жаль, більшість людей харчуються неправильно. Надлишок жирної, смаженої та солоної їжі призводить до підвищення рівня сечової кислоти, яка має властивість накопичуватись у суглобах у вигляді соляних відкладень. А ще через незбалансоване харчування кісткам та хрящам пальців ніг не вистачає колагену кальцію. Тому правильне харчування є одним із ефективних способів профілактики проблем із суглобами.

Артрит пальців ніг може мати різні прояви. Залежно від ситуації фахівець може поставити слідуючий діагноз:

  • ревматоїдний артрит пальців ніг
  • артрит подагричний
  • остеоартрит

Метод терапії призначається лише після точного визначення причини захворювання.

Сьогодні пацієнти вдаються до різних методів лікування, щоб позбавити себе болісних болів у суглобах. Коли призначені лікарем таблетки та уколи перестають допомагати, людина намагається перевести хворобу у стадію ремісії за допомогою народної медицини. Полегшити відчуття болю при артриті пальців ніг можна за допомогою різноманітних компресів, припарок, препаратів на натуральній основі. Перевіреним способом зменшити болі в суглобах при артриті пальців ніг, а згодом і зовсім позбавитися цієї проблеми, являється натуральний комплекс «Мегафлекс», купити який можна на офіційному сайті виробника fitosana.com.ua

«Мегафлекс» комплекс — ваш помічник при болях у суглобах

Боротися з артритом пальців ніг фахівці рекомендують комплексно, і починати слід за перших симптомів захворювання. Комплекс «Мегафлекс» — унікальна програма з відновлення та покращення роботи опорно-рухового апарату, аналогів якій не існує. Даний комплекс представлений натуральними капсулами «Мегафлекс» і кремом «Мегафлекс» з екстрактом імбиру та ментолом. У складі препаратів також є слідуючі біологічно активні компоненти: олія какао, екстракт масляний прополісу та ялівцю, перцю червоного, апітоксин, корінь куркуми, гіалуронова кислота, кора білої верби, глюкозаміну та хондроїтину сульфати. Такий підбір інгредієнтів зумовлений посиленням дії кожного з них.

«Мегафлекс» комплекс сприяє зменшенню суглобових та м'язових болів, набряклості, покращенню місцевого кровообігу в суглобах, зняттю спазмів при загостренні артриту.

Після того, як артрит пальців ніг буде переведений у стан ремісії, можуть бути рекомендовані різні види фізіотерапії: масажі, гімнастика, носіння пов'язок, що фіксують, басейн.

Артрит пальців ніг значно погіршує якість життя хворого. Не варто чекати нападів та загострення недуги. Не варто запускати хворобу і затягувати початок терапії.

При перших симптомах рекомендуємо купити «Мегафлекс» комплекс (капсули — для прийому всередину, крем — для зовнішнього застосування). Серйозний підхід до проблеми допоможе уникнути серйозних наслідків!